Kayseri Sunta Ebatlama
SUNTA EBATLAMA

Kayseri Sunta Ebatlama

Panel Ebatlama, Melaminli ve melaminsiz yonga levhalarının, istenilen ebatlarda, gönyeli ve sıfır fire ile kesilmesidir.

Ahşap sektörü hepimizin bildiği gibi eski atölye kavramından artık uzaklaşmakta, el işçiliği değil, fabrikasyon üretime yönelik teknoloji ve teknik bilgi gerektiren makine parkurları ile üretim yapmaktadır. Sadece üretim mekanları ve makine parkuru değil aynı zamanda kullanılan hammadde ve yarı mamullerdeki değişiklikler, beraberinde üretim hatlarında da malzemeye uygun işlem tezgahları ile çalışmayı gerektirir hale gelmiştir.

Mobilya sektörünün artık vazgeçilmezlerinden olan Panel Ebatlama Makinaları, bilgisayar sistemi ile sunta, mdf ve kompakt laminat panellerinde istenilen ölçülerde hızlı ve hassas bir şekilde kesim yapar.


Firmamız Morfem Mobilya bünyesinde bulunan ve profesyonel kullanım ile tüm mobilyacılara hizmet veren ebatlama makinaları ile fire vermeden, sıfır fire ile sunta, mdf ve kompakt laminat panelleriniz istenilen ebatta, süratle ve doğru bir şekilde kesim yapar ve teslim ederiz. Size zaman kazandırır, malzeme kayıplarınızı sıfıra indiririz.

Kayseri Sunta Ebatlama

Firmamız ve yürüttüğümüz projeler hakkında daha detaylı bilgi talebi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Mobilya sektöründe iş sağlığı ve güvenliği mevzuatına buradan ulaşabilirsiniz