Kayseri Kompakt Laminat Ebatlama
KOMPAKT LAMİNAT EBATLAMA

Kayseri Kompakt Laminat Ebatlama

Kompakt Laminat, reçine emdirilmiş kraft kâğıtlarının belirli ısı ve basınç altında preslenmesi ile oluşan plakalara kompakt laminat denir. Laminat: İsteğe göre renklendirilmiş, (genellikle siyah) reçine emdirilmiş kraft kâğıtlarının ve üzerine dekor kağıdı ve koruyucu tabaka ile tek yüz kaplanması ile oluşur.

Özellikle resmi ve kurumsal firmalar tarafından kullanılan kompakt laminat' ın kullanım yeri her geçen gün artmaktadır.

Soyunma dolabı, paravan, Duşa kabin, Parke, oturma bankı, Mutfak tezgahı, Laboratuar Tezgahı, ameliyathane kaplaması, zemin, Kompozit panel, Tuvalet bölmeleri, wc bölmeleri, kabinler, lavabo tezgâhları, pisuvar, wc kabinleri, duş kabinleri, iç ve dış cephe duvar kaplamaları, hastane ekipmanlarının planlaması vb. yerlerde kullanılmaktadır.

Teknik özelliği ve dayanımı nedenleri ile pahalı olan kompakt laminat panellerinin, mobilya üretimi aşamasında sıfır fire ile kesilmesi çok büyük önem arz etmektedir.Mobilya sektörünün artık vazgeçilmezlerinden olan Panel Ebatlama Makinaları, bilgisayar sistemi ile sunta, mdf ve kompakt laminat panellerinde istenilen ölçülerde hızlı ve hassas bir şekilde kesim yapar.


Firmamız Morfem Mobilya bünyesinde bulunan ve profesyonel kullanım ile tüm mobilyacılara hizmet veren ebatlama makinaları ile fire vermeden, sıfır fire ile sunta, mdf ve kompakt laminat panelleriniz istenilen ebatta, süratle ve doğru bir şekilde kesim yapar ve teslim ederiz. Size zaman kazandırır, malzeme kayıplarınızı sıfıra indiririz.

Kayseri Kompakt Laminat Ebatlama

Kayseri Kompakt Laminat Ebatlama

Firmamız ve yürüttüğümüz projeler hakkında daha detaylı bilgi talebi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Mobilya sektöründe iş sağlığı ve güvenliği mevzuatına buradan ulaşabilirsiniz
Kayseri Kompakt Laminat Ebatlama