Kayseri Çoklu Delik
ÇOKLU DELİK

Kayseri Çoklu DelikSeri üretim yapılan ürünlerde, zamandan tasarruf sağlamak için bir defada birden fazla delik delme ihtiyacı olduğunda da firmamız Morfem Mobilya yanınızda. Siz projenizi ve ürün detaylarını verin, biz size istediğiniz ürünü, sıfır fire ile kısa zamanda teslim edelim.

Delik makinası, mobilya ve marangoz makinaları gurubundadır. Özellikle mobilya üreticileri tarafından kullanılmakta ve büyük ölçüde kolaylık ve hız katmaktadır. Günümüzde üretim hacminin çok önemli olduğu tartışılmaz. Mobilya sanayinin de seri üretimlerde üretici kapasitesini artırmak hem maliyeti hemde iş gücünü azaltmaktadır. Bu kapasite artımı satışı etkilemekte ve kaliteyi artırmaktadır.

Çoklu delik makinesi aynı anda birden fazla deliğin daha standart ve temiz ölçülerde delinmesi ve ayrıca tas menteşe, çektirme yuvaları, özel sandalye kolçak ve kayıt birleştirmelerinde kullanılır. Makine özellikle seri üretim yapan fabrikalarda çok kullanılır.

Firmamız Morfem Mobilya bünyesinde bulunan çoklu delik makinesi ile işlerinizi daha hızlı yapmaya talibiz. Detaylı bilgi ve randevu talebi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kayseri Çoklu Delik

Firmamız ve yürüttüğümüz projeler hakkında daha detaylı bilgi talebi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Mobilya sektöründe iş sağlığı ve güvenliği mevzuatına buradan ulaşabilirsiniz