Kayseri Banyo ve Lavabo Dolabı
BANYO VE LAVABO DOLABI

Kayseri Banyo ve Lavabo Dolabı

Aradığınız en şık ve güzel Banyo Dolabını bulamadıysanız, gördükleriniz banyo ölçülerinize uymuyorsa şu an doğru yerdesiniz. İster kendi tasarımınızı kendiniz yapın, banyo ölçülerinizde biz yapalım. Bu şekilde istediğiniz renk ve kaliteyi seçme şansınızda vardır.

Hem şık hem de kullanışlı bir banyo dolabı arıyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var. İşte banyo dolabı alırken veya yaptırırken dikkat edilmesi gerekenler...

Havlular, kişisel bakım ürünleri, temizlik malzemelerinin aynı yerde bulunduğu banyo dolabı alırken rengine, kolay temizlenebilir olmasına, boyutlarına önem verilmelidir. Özellikle de küçük banyolarda alanı daraltmayacak tarzda bir seçim yapılmalıdır. Sizler için banyo dolabı seçerken dikkat edilmesi gereken noktaları araştırdık.

Kayseri Banyo ve Lavabo Dolabı


- Öncelikle banyo dolabınızın çok amaçlı olmasını ve tüm malzemeleri düzenli bir şekilde yerleştirmek istiyorsanız hem çekmece hem de raf olan bir dolap tercih etmelisiniz.
- Altında dolaplı üstü lavabo şeklinde olan banyo dolapları küçük banyolar için ideal bir fikir olabilir.
- Modern bir banyo dekorasyonu yapmak istiyorsanız tasarım mobilyalar seçmek ve açık renk tonları kullanmak ideal bir fikir olacaktır.
- Banyonuzda ayrı ayrı dolap ve ayna asmak yerine aynalı bir banyo dolabı seçerek yerden tasarruf edebilirsiniz.

Kayseri Banyo ve Lavabo Dolabı

Kayseri Banyo ve Lavabo Dolabı

Firmamız ve yürüttüğümüz projeler hakkında daha detaylı bilgi talebi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Mobilya sektöründe iş sağlığı ve güvenliği mevzuatına buradan ulaşabilirsiniz
Kayseri Banyo ve Lavabo Dolabı